O NAS

OFERTA

KONTAKT

JAK TO DZIAŁA

SERWIS

 

School H&O Group

www.school.hando.com.pl

 

OFERTA - EKRANY PROJEKCYJNE


 

 

  • elektrycznie rozwijane,

  • ręcznie rozwijane,

  • ramowe,

  • przenośne.

Ekrany projekcyjne

Ekrany elektrycznie rozwijane

Ekrany ręcznie rozwijane

Opis

Seria elektrycznych ekranów projekcyjnych przeznaczona jest do zastosowań biznesowych, dla sektora edukacyjnego oraz klasycznych instalacji domowych. Ekrany elektryczne działają w oparciu o technologię Plug'n'Play - ekran jest gotowy do pracy bezpośrednio po podłączeniu zasilania. Ekrany wyposażone są standardowo w zdalne sterowanie bezprzewodowe oraz tradycyjne sterowanie naścienne. Mechanizm zwijający cechuje bezgłośna i płynna praca. Powierzchnia ekranu pozostaje gładka i nie ulega pofałdowaniom dzięki wykonanej ze specjalnego tworzywa belce napinającej. 

Seria manualnych ekranów projekcyjnych przeznaczona jest do zastosowań biznesowych, dla sektora edukacyjnego oraz klasycznych instalacji domowych. Manualne ekrany projekcyjne to szeroki wybór formatów: 1:1, 4:3, 16:9. Elegancka kaseta wykonana jest z trwałego metalu, w kolorze białym, gwarantując użytkownikowi możliwość dopasowania do każdego wnętrza. Mechanizm zwijający ekranu posiada napęd sprężynowy, który cechuje lekka i płynna praca. Powierzchnia ekranu pozostaje gładka i nie ulega pofałdowaniom dzięki wykonanej ze specjalnego tworzywa belce napinającej. 

Ekrany przenośne

Ekrany ramowe

Opis

Seria przenośnych ekranów projekcyjnych przeznaczona jest do zastosowań biznesowych oraz dla sektora edukacyjnego. To doskonale rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie klasycznych systemów instalacyjnych. Ekrany przenośne AVTek posiadają specjalne ramię, które eliminuje efekt trapezu. Wyposażone są w ergonomiczny uchwyt do przenoszenia i regulacji wysokości. Elegancka kaseta w kolorze czarnym wykonana jest z metalu, który zwiększa trwałość ekranu, zabezpieczając go przez uszkodzeniami i kurzem. Całość oparta jest na składanym, łatwym do przechowywania w pionie trójnogu. 

Seria ramowych ekranów  przeznaczona jest do wielkoformatowej projekcji w pomieszczeniach i w plenerze. W zestawie ekrany posiadają dwie powierzchnie - do przedniej i tylnej projekcji. Dzięki zastosowaniu elastomerów, powierzchnia ekranów jest elastyczna - może być wielokrotnie składania i rozkładana bez utraty na jakości obrazu. Aluminiowa rama gwarantuje bezpieczną instalację ekranu oraz zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. System montażowy ekranów został zoptymalizowany pod kątem łatwości instalacji i niezawodności. Do ekranu dołączona jest wytrzymała skrzynia na kółkach, ułatwiająca transport i przenoszenie. 

Opis ogólny ekranów 
  • powierzchnie dostępne w formacie 1:1, 4:3, 16:9,

  • powierzchnie ekranów z czarną ramką lub bez,

  • powierzchnie ekranów z czarnym topem lub bez,

  • montaż ekranów (elektrycznych  i ręcznie rozwijanych) do ściany i/lub sufitu,

  • elektryczne ekrany z wbudowanych sterowaniem radiowym sterowanym z pilota bądź włącznika naściennego,

  • ekrany elektryczne do zabudowy sufitowej.

 

 


©copyright mori

www.school.hando.com.pl, 2011

szkola@hando.com.pl